SIKÇA SORULAN SORULAR

Fiyatlandırmada Belirleyici Olan Etkenler Nelerdir?
Gönderi ağırlığı,istemiş olduğunuz dağıtım türü(imzalı imzasız gibi..),dağıtım süresi(3 veya 7 gün),gönderi türü ve gönderilerin yurt genelinde dağılımı fiyatın belirlenmesinde en önemli etkenlerdir.
Gönderilerimin Ekonomik Bir Şekilde Ulaşmasını Nasıl Sağlayabilirim?
Kurumunuzun düzenli olarak fatura,dergi tanıtım broşürü muhtelif zarf hesap extresi vs..gibi toplu sayıda ve düzenli olarak dağıtımları varsa firmamız ile dağıtım sözleşmesi imzalayarak gönderilerinizi %10-15 oranında indirimlerle alıcılarına ulaştırabilirsiniz.
Ödeme Ne Zaman Yapılmaktadır?

Gönderilerinizin periyoduna göre iki türlü faturalandırma ve ödeme seçenekleri mevcuttur.

Proje Bazlı Ffaturalandırma
Gönderileriniz, seçmiş olduğunuz teslimat türü ve süresine uygun olarak teslimatları gerçekleştirildikten sonra ayrıntılı bir şekilde faturalandırılmaktadır,ödeme fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisine kabul edilmektedir.
Aylık Faturalandırma
Firmanızdan ay içerisinde birden çok toplu gönderi alımı yapılacaksa, ay sonunda bütün gönderilerinizi kapsayan ayrıntılı faturalandırma yapılmaktadır,bu uygulamada da ödeme fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde kabul edilmektedir.

Gönderilerin Teslimatı Ne Kadar Sürede Yapılır?
Gönderilerinizi önem ve önceliğine göre 3 veya 7 gün gibi iki farklı sürelerde dağıtım yaptırabilirsiniz.
Dağıtım Bitiminde Raporlama Yapılır mı?
Evet. Aksun dağıtım ve kurye gönderilerinizin dağıtımını gerçekleştirdikten sonra size ayrıntılı raporlama yapar,raporlama dağıtım bitimini takiben 2(iki) iş günü içerisinde e-mail yöntemi kullanılarak yapılır. Gönderilerinizin dağıtım tarihlerini, teslim alan bilgilerini ve telefon bilgilerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
Dağıtım Öncesinde Ek Hizmetler Var mıdır?
Evet var. Harmanlama, zarflama, etiketleme, etiket basımı gibi dağıtım öncesi ek hizmetlerden uygun bir ücret karşılığında yararlanabilirsiniz.
Gönderiler Adresten Alınır mı?
Evet.fiyatlar ve çalışma şartları konusunda yapılan anlaşma sonrasında,gönderileriniz adresinizden,1 saat içerisinde gönderi alım ekibi tarafından teslim alma formu düzenlenerek alınır ve bir sonraki günün dağıtım planına dahil edilir.
Dağıtımlarımız Firmamızın İmajına Uygun Olarak Yapılıyor mu?
Kalite standartlarımız gereği, dağıtım departmanımızda görev alan yaya kuryeler dahil bütün çalışanlarımız düzenli olarak kurum içi eğitimlere tabi tutularak hizmet kalitesi artırılmaktadır.Dağıtım departmanında, yaya dağıtım personeli olarak görev alan çalışanlarımız Aksun Dağıtım Kurye özel kıyafetleri ve özel olarak hazırlanmış kimlik kartları ile dağıtım hizmeti sunmaktadırlar.