HAKKIMIZDA

Aksun Kurye & Dağıtım

1999 yılında Ankara da kurulan Aksun Dağıtım Kurye, 7 yıllık sektör birikimiyle ulusal düzeyde toplu dağıtım çözümleri üreterek, sektörünün güven veren kurye dağıtım şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Kuruluşumuz, toplu dağıtım faaliyetlerine başladığı ilk gün itibariyle, nitelikli hizmet ve fark yaratan iş anlayışı ile değişik sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerinin haklı güvenini kazanmaktadır.

Modern kadrolama anlayışı, teknoloji kullanımı, sektörel birikimi ve geniş dağıtım alanları ile kurumsal müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir oyuncu olmanın hassasiyetini taşıyarak , zaman ve güven gibi unsurları iş süreçlerine özenle uygulamaktadır.

Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, hız, verimlilik ve kalite açısından gerekli olan alt yapı yatırımlarını tamamlamış bir kurye dağıtım şirketi olarak bütün süreçlerini elektronik ortama taşımıştır. Bu sayede gönderilerin dağıtım süreci içerisindeki fiziksel hareketlerini denetlenebilir ve raporlanabilir veriler haline dönüştürerek müşterilerine güncel dağıtım raporlamaları yapmaktadır.